Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Blocks
ps: غونډونه
