Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: None
pt: Nenhum

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Display
pt: Mostrar

en: Include
pt: Incluir

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Updated date
pt: Data de atualização

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Blocks
pt: Blocos

en: Post date
pt: Data de entrada

en: Indexing status
pt: Estado da indexação
