Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: None
ro: Nimic

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Views
ro: Vizualizări

en: Display
ro: Afișaj

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Post date
ro: Data postării

en: Indexing status
ro: Status indexare
