Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Cancel
ru: Отмена

en: Content types
ru: Типы материалов

en: None
ru: Нет

en: Node ID
ru: ID материала

en: Views
ru: Представление

en: Display
ru: Отображение

en: Include
ru: Включить

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Blocks
ru: Блоки

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: Post date
ru: Дата публикации

en: Indexing status
ru: Статус индексации
