Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: None
sl: Brez

en: Display
sl: Prikaz

en: Blocks
sl: Bloki

en: Indexing status
sl: Stanje indeksiranja
