Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Indexing status
sq: Gjendja e katallogimit
