Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: None
sv: Ingen

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Views
sv: Vyer

en: Display
sv: Visa

en: Include
sv: Inkludera

en: Link text
sv: Länktext

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Blocks
sv: Block

en: Post date
sv: Datum för inlägg

en: Indexing status
sv: Indexeringsstatus
