Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Display
ta: காட்சி

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Updated date
ta: புதுப்பிக்கப்பட்ட தேதி

en: Blocks
ta: பகுதி
