Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Blocks
th: บล็อค

en: Post date
th: วันที่โพสต์

en: Indexing status
th: สถานะการทำดัชนี
