Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: None
ug: يوق

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Indexing status
ug: ئېندىكىس ھالىتى
