Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: None
uk: Немає

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Views
uk: Види

en: Display
uk: Показ

en: Include
uk: Долучити

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Blocks
uk: Блоки

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Indexing status
uk: Стан індексування
