Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Views
ur: ویوز

en: Blocks
ur: بلاکس
