Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: None
vi: Không có

en: Node ID
vi: ID node

en: Display
vi: Hiển thị

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Blocks
vi: Khối

en: Post date
vi: Ngày gửi bài

en: Indexing status
vi: Trạng thái lập chỉ mục
