Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (95 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ca: Mostra a cada pàgina excepte a les pàgines llistades.

en: Show on only the listed pages.
ca: Mostra només a les pàgines llistades.

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Links
ca: Enllaços

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Display a PDF version of this page.
ca: Mostra una versió PDF d'aquesta pàgina.

en: Options
ca: Opcions

en: Printer-friendly version
ca: Versió per a imprimir

en: Hourly threshold
ca: Llindar per hores

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Send e-mail
ca: Envia un correu electrònic

en: Source URL
ca: URL d'origen

en: Logo URL
ca: URL del logotip

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Robots META tags
ca: Etiquetes META per a robots

en: Add noindex
ca: Afegeix noindex

en: Add nofollow
ca: Afegeix nofollow

en: Add noarchive
ca: Afegeix noarchive

en: Message Subject
ca: Títol del missatge

en: Send to
ca: Enviar a

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ca: Mostra si el següent codi PHP retorna <code>TRUE</code> (mode-PHP, només per experts).

en: Your e-mail
ca: El vostre correu electrònic

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Printer-friendly
ca: Vista d'impressió

en: Display a printer-friendly version of this page.
ca: Mostra una versió per imprimir d'aquesta pàgina.

en: Printer-friendly page link
ca: Enllaç a la versió per a imprimir

en: Printer-friendly URLs list
ca: Llista d'URLs per a vista d'impressió

en: Open the printer-friendly version in a new window
ca: Obre la versió imprimible en una finestra nova

en: Setting this option will make the printer-friendly version open in a new window/tab.
ca: Aquesta opció fa que la versió imprimible s'obri en una nova finestra/prestanya.

en: Send to printer
ca: Envia a imprimir

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
ca: Imprimeix directament quan es mostri la versió imprimible.

en: Display source URL
ca: Mostra la URL d'origen

en: When this option is selected, the URL for the original page will be displayed at the bottom of the printer-friendly version.
ca: Aquesta opció fa que la URL de la pàgina original es mostri al peu de la versió imprimible.

en: Add current time/date to the source URL
ca: Afegeix l'hora i data actuals a la URL d'origen

en: Display the current date and time in the Source URL line.
ca: Mostra la data i hora actuals a la línia de la URL d'origen.

en: Force use of node ID in source URL
ca: Força l'ús de l'ID del node a la URL d'origen

en: Drupal will attempt to use the page's defined alias in case there is one. To force the use of the fixed URL, activate this option.
ca: Drupal intentarà utilitzar l'àlies de la pàgina en cas que n'hi hagi un. Per forçar l'ús d'una URL fixada, activa aquesta opció.

en: Instruct robots to not index printer-friendly pages. Recommended for good search engine karma.
ca: Indica als ROBOTS que no indexin les versions. Recomanat per al bon funcionament dels motors de cerca.

en: Instruct robots to not follow outgoing links on printer-friendly pages.
ca: Indica als ROBOTS que no seguexin els enllaços de les versions imprimibles.

en: Link style
ca: Estil de l'enllaç

en: e-mail
ca: correu electrònic

en: Font Family
ca: Família de la font

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: Print
ca: Impressió

en: Your message
ca: El vostre missatge

en: Text only
ca: Només text

en: If set, a list of the destination URLs for the page links will be displayed at the bottom of the page.
ca: Si està activat, una llista de les URL de destí d'afegirà al peu de la pàgina.

en: Include comments in printer-friendly version
ca: Inclou comentaris a la versió imprimible

en: When this option is active, user comments are also included in the printer-friendly version. Requires the comment module.
ca: Quan aquesta opció està activada, els comentaris d'usuaris seran inclosos a la versió imprimible. Requereix el mòdul de comentaris.

en: Use HTML target (does not validate as XHTML Strict)
ca: Utilitza HTML com a destí (no valida com a XHTML estricte)

en: Use Javascript (requires browser support)
ca: Utilitza Javascript (el navegador ho ha de suportar)

en: Logo options
ca: Opcions del logotip

en: None (Disabled)
ca: Cap (Desactivat)

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ca: Si no teniu accés directe als fitxers al servidor, utilitzeu aquest camp per carregar el vostre logotip.

en: Footer options
ca: Opcions del peu

en: Icon only
ca: Només icona

en: Icon and Text
ca: Icona i Text

en: Select the visual style of the link.
ca: Selecciona l'estil visual de l'enllaç.

en: Link class
ca: Classe de l'enllaç

en: Show link in system (non-content) pages
ca: Mostra l'enllaç a les pàgines (sense contingut) del sistema

en: Setting this option will add a printer-friendly version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
ca: Marcant aquesta opció afegirà un enllaç a la versió impimible a les pàgines creades pel Drupal o d'altres mòduls.

en: Published on %site_name
ca: Publicat a %site_name

en: Post new comment
ca: Envia un nou comentari

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Send to friend
ca: Envia a un amic

en: Link in book hierarchy nodes
ca: Enllaç als nodes de llibre

en: Text strings
ca: Cadenes de text

en: Printer, e-mail and PDF versions
ca: Versió per impressió, per correu electrònic i per PDF

en: Show link
ca: Mostra l'enllaç

en: Show link in individual comments
ca: Mostra un enllaç per cada comentari individual

en: Show Printer-friendly URLs list
ca: Mostra una llista d'URLs de les vistes d'impressió

en: Send by e-mail options
ca: Opcions de l'enviament per correu electrònic

en: Send by e-mail link
ca: Enllaç de l'enviament per correu electrònic

en: Send only the teaser
ca: Envia només el resum

en: !user has sent you a message from !site
ca: !user t'ha enviat un missatge des de !site

en: Message from sender
ca: Missatge del remitent

en: Thank You Message
ca: Missatge d'agraïment

en: Thank you for spreading the word about !site.
ca: Gràcies per donar a conèixer !site.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
ca: Introduïu múltiples adreces separades per comes i/o diferents línies.

en: Page to be sent
ca: Pàgina a enviar

en: Clear form
ca: Neteja el formulari

en: Someone
ca: Algú

en: an interesting site
ca: un lloc interesant

en: Send page by e-mail
ca: Envia la pàgina per correu electrònic

en: PDF options
ca: Opcions del PDF

en: PDF generation tool
ca: Eina de generació de PDF

en: PDF version link
ca: Enllaç a la versió PDF

en: wkhtmltopdf options
ca: Opcions del wkhtmltopdf

en: PDF version
ca: Versió en PDF

en: Printer-friendly PDF
ca: Versió PDF

en: Inline HTML
ca: HTML en línia
