Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
eo: Montru en ĉiuj paĝoj krom la jenaj.

en: Show on only the listed pages.
eo: Montru nur sur la jenaj paĝoj.

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Printer-friendly version
eo: Presebla versio

en: Hourly threshold
eo: Hora sojlo

en: Your name
eo: Via nomo

en: Send e-mail
eo: Sendu retpoŝton

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
eo: Montru se la jenaj PHA-kodo revenigas <code>VERA</code> (PHA-reĝimo, nur spertuloj)

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eo: Enmetu unu paĝon por lineo kiel vojoj de Drupalo. La '*' signo estas ĵokero. Ekzemplaj vojoj estas %blog por la bloga paĝo kaj %blog-wildcard por ĉiu persona blogo. %front estas la ĉefa paĝo.

en: e-mail
eo: retpoŝto

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eo: Se la PHA-reĝimo estas elektita, enmetu PHA-kodon inter %php. Rimarku ke funkciante neĝustan PHA-kodon povas rompi vian retejon de Drupalo.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
eo: Se vi ne havas rektan aliron al la servilo, uzu ĉi tiun kampon por alŝuti vian emblemon.

en: Post new comment
eo: Afiŝu novan komenton
