Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Content
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Links
he: קישורים

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Printer-friendly version
he: גירסה להדפסה

en: Recipients
he: נמענים

en: Hourly threshold
he: סף הודעות מותרות בשעה

en: Your name
he: שם

en: Send e-mail
he: שליחת אימייל

en: Source URL
he: URL מאובטח

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
he: הצג עם קוד ה-PHP שלהלן מחזיר <code>TRUE</code> (מצב-PHP, מומחים בלבד).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Display a printer-friendly version of this page.
he: הצגת גרסה להדפסה של דף זה

en: e-mail
he: דוא"ל

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
he: אם נבחר  PHP-mode , הכנס קוד PHP בין %php. שים לב שביצוע של קוד שגוי יכול להרוס את האתר.

en: From name
he: שם השולח

en: Print
he: הדפסה

en: Upload logo
he: העלה לוגו

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ הלוגו.

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Post new comment
he: פרסום תגובה חדשה

en: No link
he: אין קישור

en: Text strings
he: מחרוזות טקסט

en: Replacement Patterns
he: תבניות מתחלפות
