Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
mg: Asehoy amin'ny pejy rehetra afa-tsy ireo pejy voatanisa.

en: Show on only the listed pages.
mg: Asehoy ireo pejy voatanisa ihany.

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Node
mg: Fehy

en: Your name
mg: Ny anaranao
