Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
bg: Покажи на всяка страница освен на посочените.

en: Show on only the listed pages.
bg: Покажи само на посочените страници.

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Content
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Links
bg: Връзки

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Options
bg: Параметри

en: Node
bg: Материал

en: Printer-friendly version
bg: Версия за печат

en: Recipients
bg: Получатели

en: Hourly threshold
bg: Часови праг

en: Your name
bg: Твоето име

en: Send e-mail
bg: Изпрати имейл

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bg: Покажи дали следният PHP код връща <code>TRUE</code> ( PHP-mode, само за специалисти).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: e-mail
bg: имейл

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
bg: Ако нямате директна връзка за файлов обмен със сървъра, използвайте това поле, за да качите ново лого.
