Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Links
ka: ბმულები

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Send e-mail
ka: წერილის გაგზავნა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: e-mail
ka: ელ. ფოსტა
