Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерден өзге әрбір бетте көрсету

en: Show on only the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерде ғана көрсету

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Content
kk: Контент

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Node
kk: Түйін

en: Printer-friendly version
kk: Баспаға арналған нұсқасы

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Hourly threshold
kk: Сагаттык шектеу

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Send e-mail
kk: E-mail жіберу

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
kk: Тек қана PHP код <code>TRUE</code> қайтарса ғана (PHP-mode, мамандар үшін ғана).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
kk: Егер серверге тікелей рұқсат жоқ болса, онда логотипті кері қотару үшін осы өрісті қолданыңыз.
