Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
mr: यादी मध्ये असलेली पाने सोडून, सर्व पानांवर दाखवा

en: Show on only the listed pages.
mr: फक्त यादी मध्ये असणार्‍या पानांवर दाखवा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Links
mr: दुवे

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Options
mr: विकल्प

en: Node
mr: शाखा

en: Printer-friendly version
mr: मुद्रणसुलभ आवृत्ती

en: Your name
mr: तुमचं नाव

en: Send e-mail
mr: ईमेल पाठवा

en: Printer-friendly pages
mr: मुद्रण सुलभ पाने

en: e-mail
mr: विरोप (ईमेल)
