Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
oc: Afichar lo blòt sus totas las paginas a l'excepcion de las que son listadas.

en: Show on only the listed pages.
oc: Afichar lo blòt solament sus las paginas listadas.

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Content
oc: Contengut

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Links
oc: Ligams

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Options
oc: Opcions

en: Node
oc: Nosèl

en: Printer-friendly version
oc: Version imprimibla

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Hourly threshold
oc: Sulhet orari

en: Your name
oc: Vòstre nom

en: Send e-mail
oc: Mandar un corrièr electronic

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
oc: Afichar se lo còde PHP seguent retorna <code>TRUE</code> (mòde PHP, expèrts solament).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: e-mail
oc: corrièr electronic

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
oc: Se lo mòde PHP es seleccionat, picatz lo còde PHP entre %php. Notatz que l'execucion de còde PHP incorrècte pòt blocar completament vòstre site Drupal.

en: Print
oc: Impression

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
oc: S'avètz pas un acorchi als fichièrs sul servidor, utilizatz aqueste camp per cargar vòstre lògo.

en: Link class
oc: Classa del ligam

en: No link
oc: Aucun ligam
