Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
sr: Прикажи на свакој страни осим на наведеним странама.

en: Content
sr: Садржај

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Your name
sr: Име

en: Print
sr: Штампај
