Printer, email and PDF versions (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Show on only the listed pages.
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Send email
el: Στείλε email

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Options
el: Επιλογές

en: Node
el: Κόμβος

en: Printer-friendly version
el: Εκτυπώσιμη μορφή

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Hourly threshold
el: Όριο μηνυμάτων ανά ώρα

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
el: Να εμφανίζεται αν ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (μόνο σε λειτουργία PHP, για προγραμματιστές PHP μόνο).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: From name
el: Όνομα αποστολέα

en: Print
el: Εκτύπωση

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
el: Αν δεν έχετε άμεση πρόσβαση στο σύστημα αρχείων του διακομιστή, χρησιμοποιήστε αυτό το πεδίο για να ανεβάσετε το λογότυπό σας.

en: Link class
el: Κλάση συνδέσμου

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα

en: Sender email
el: ￼￼Email αποστολέα
