Printer, email and PDF versions (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Content
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Printer-friendly version
lt: Spausdinimo versija

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Hourly threshold
lt: Valandinis slenkstis

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: email
lt: el. paštas

en: Logo URL
lt: Logotipo URL

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: Print
lt: Spausdinti

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.
