Printer, email and PDF versions (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Content
ast: Conteníu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Options
ast: Opciones

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Hourly threshold
ast: Umbral automáticu

en: Your name
ast: El to nome

en: Site information
ast: Información del situ
