Printer, email and PDF versions (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Your name
ku: ناوت

en: Site information
ku: زانیاریی ماڵپەڕ

en: Print
ku: چاپکردن

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ku: ئەگەر تۆ پەڕگەی راستەوخۆت نیە بۆ چوونە ناو سێرڤەر ، ئەوا لێرەدا لۆگۆکەت بار بکە.
