Printer, email and PDF versions (7.x-1.3) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Message
fy: Berjocht

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Active
fy: Aktyf

en: Your name
fy: Jo namme

en: Site information
fy: Website ynformaasje
