Printer, email and PDF versions (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Printer-friendly version
hy: Տպագրման տարբերակ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ
