Printer, email and PDF versions (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Content
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ
