Printer, email and PDF versions (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
sq: Shfaqe në çdo faqe, me përjashtim të faqeve në listë.

en: Show on only the listed pages.
sq: Shfaqe vetëm tek faqet në listë.

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Printer-friendly version
sq: Version i përshtatshëm për printim

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Recipients
sq: Marrës

en: Hourly threshold
sq: Kufiri orar

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sq: Shfaqe vetëm nëse kodi PHP në vazhdim kthen <code>TRUE</code> (Modalitet-PHP, vetëm ekspertë).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sq: Shkruaj një faqe për rresht si pozicione Drupal. Simboli '*' është Jolly. Shembull pozicionesh janë %blog për faqen e ditarëve dhe %blog-wildcard për çdo ditar personal. %front është faqja kryesore.

en: Site information
sq: Informacionet e sajtit

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sq: Nëse është zgjedhur modaliteti PHP, shkruaj kodin PHP midis %php. Ki parasysh që ekzekutimi i një kodi jokorrekt PHP mund të dëmtojë sitin tënd Drupal.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sq: Nëse nuk keni hyrje direkte për file në server, përdor këtë fushë për të ngarkuar logo-n tuaj.
