Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Printer-friendly version
bo: པར་འདེབས་བདེ་བའི་པར་གཞི

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Send e-mail
bo: གློག་ཡིག་གཏོང་བ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: ཕྲེང་རེར་Drupal་གྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་རེ་འཇུག་དགོས། ཡིག་འབྲུ་*་ནི་ཚབ་རྟགས་རེད། དཔེར་ན་%blog་ནི་ཟིན་བྲིས་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་མི་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན། ད་དུང་%front་མདུན་ངོས་རེད།

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bo: གལ་ཏེ་PHP དཔེ་རྣམ་འདེམས་ན་ %php བར་དུ་PHPབྱ་རིམ་གྱི་ཚབ་ཨང་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུད་ཅིག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་ཅན་གྱི་PHPཚབ་ཨང་ལག་བསྟར་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal དྲ་ཚིགས་ལ་གཏོར་བརླག་བྱེད།

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་ཞབས་ཞུ་དྲ་གནས་ལ་ཐད་ཀར་སྤྱོད་ཆོག་པའི་དབང་ཆ་མེད་ན། གནས་ཁོངས་འདི་སྤྱད་ནས་རང་གི་ཁ་རྟགས་ཡར་སྤྲོད་ཆོག

en: Link class
bo: སྒྲིག་དཔེ་ལ་སྦྲེལ་བ

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད
