Printer, email and PDF versions (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Printer-friendly version
ne: प्रिन्टर - उपयुक्त संस्करण

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Site information
ne: साईटको जानकारी
