Printer, email and PDF versions (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Content
af: Inhoud

en: Subject
af: Onderwerp

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Options
af: Opsies

en: Node
af: Mode

en: Printer-friendly version
af: Drukker-friendelike weergawe

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Your name
af: Jou naam

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
af: Indien jy nie direkte toegang tot die bediener het nie, gebruik hierdie veld om jou logo op te laai.
