Printer, email and PDF versions (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Links
az: Linklər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Options
az: Seçimlər

en: Node
az: Material

en: Printer-friendly version
az: Printer üçün uyğun versiya

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Your name
az: Adınız

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Print
az: Çap et

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
az: Əgər serverə birbaşa fayl girişiniz yoxdursa, loqonu yükləmək üçün bu sahədən istifadə edin.

en: Link class
az: Link classı

en: No link
az: Link yoxdur

en: Link options
az: Bağlantı seçimləri

en: Sender name
az: Göndərən adı

en: Sender email
az: Göndərən e-poçt
