Printer, email and PDF versions (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Printer-friendly version
bn: মুদ্রণযোগ্য সংস্করণ

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Block
bn: ব্লক

en: Your name
bn: আপনার নাম

en: Print
bn: প্রিন্ট
