Printer, email and PDF versions (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (101 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
gl: Mostrar en todas as páxinas agás nas listadas.

en: Show on only the listed pages.
gl: Mostrar só nas páxinas listadas.

en: Content
gl: Contido

en: Subject
gl: Asunto

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Display a PDF version of this page.
gl: Amosa unha versión en PDF desta páxina.

en: Options
gl: Opcións

en: Node
gl: Nodo

en: Printer-friendly version
gl: Versión para impresión

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Hourly threshold
gl: Limiar por hora

en: Your name
gl: O seu nome

en: Source URL
gl: URL fonte

en: email
gl: correo electrónico

en: Logo URL
gl: URL do logotipo

en: Robots META tags
gl: Marca META para robóts.

en: Add noindex
gl: Engadir <i>noindex</i>

en: Add nofollow
gl: Engadir <i>nofollow</i>

en: Add noarchive
gl: Engadir <i>noarchive</i>

en: Send to
gl: Enviar

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
gl: Amosar se o seguinte código PHP devolve o valor <code>TRUE</code> (modo PHP, só para expertos).

en: Common settings
gl: Opcións comuns

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: Printer-friendly
gl: Para a impresión

en: Display a printer-friendly version of this page.
gl: Amosa unha versión para a impresión desta páxina.

en: Send to printer
gl: Enviar á impresora

en: Display source URL
gl: Amosa a URL fonte

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Link style
gl: Estilo da ligazón

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
gl: Se se escolle o modo PHP, introduza o código PHP dentro de %php. Teña en conta que a execución de código PHP incorrecto pode rachar o sitio de Drupal.

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Print
gl: Imprimir

en: Your message
gl: A súa mensaxe

en: Text only
gl: So texto

en: Include comments in printer-friendly version
gl: Incluir comentarios nas versións para a impresión

en: Use Javascript (requires browser support)
gl: Usar JavaScript (require soporte do navegador).

en: Logo options
gl: Opcións do logotipo

en: Logo type
gl: Tipo de logotipo

en: None (Disabled)
gl: Ningún (Desactivado)

en: Current theme's logo
gl: Logotipo da plantilla actual

en: User-specified
gl: Específico para cada usuario

en: Upload logo
gl: Subir o logotipo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
gl: Se vostede non ten acceso directo a ficheiros no servidor, utilice este campo para cargar o seu logotipo.

en: Footer options
gl: Opcións de pé

en: Footer type
gl: Tipo de pé

en: Site's footer
gl: Pé do sitio

en: Web page options
gl: Opcións da páxina web

en: Links area
gl: Zona de ligazóns

en: Content corner
gl: Esquina do contido

en: Advanced link options
gl: Opcións avanzadas das ligazóns

en: Icon only
gl: So icona

en: Icon and Text
gl: Icona e Texto

en: Select the visual style of the link.
gl: Selecciona o estilo visual da ligazón.

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: Show link in system (non-content) pages
gl: Amosar a ligazón nas páxinas do sistema (non contido)

en: Published on %site_name
gl: Publicado en %site_name

en: Web page
gl: Páxina web

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Content Types page
gl: Páxina de tipos de contido

en: Use URL alias instead of node ID
gl: Usar o alias de URL en vez do ID do nodo

en: Current page only
gl: So a páxina actual

en: Show link
gl: Amosar ligazón

en: Show link in individual comments
gl: Amosar a ligazón en comentarios individuais

en: Send only the teaser
gl: Enviar so o resumo

en: Enable teaser/full mode choice
gl: Permitir a selección de modo resumo/completo

en: !user has sent you a message from !site
gl: !user enviouche unha mensaxe desde !site

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
gl: Insira varias direccións separadas por comas e/ou liñas diferentes.

en: Page to be sent
gl: Páxina a enviar

en: View page
gl: Ver páxina

en: Clear form
gl: Limpar formulario

en: Someone
gl: Algún

en: an interesting site
gl: un sitio interesante

en: %name [%from] sent %page to [%to]
gl: %name [%from] enviou %page a [%to]

en: PDF options
gl: Opcións de PDF

en: PDF generation tool
gl: Ferramenta de xeración de PDF

en: Open PDF in
gl: Abrir PDF en

en: Same browser window
gl: Na mesma ventá do navegador

en: New browser window
gl: Nunha nova ventá do navegador

en: Save dialog
gl: Dialogo gardar

en: Select the desired method for opening the PDF in the user's browser.
gl: usuario.

en: Paper size
gl: Tamaño do papel

en: Choose the paper size of the generated PDF.
gl: Selecciona o tamaño do papel do PDF xenerado.

en: Page orientation
gl: Orientación da páxina

en: No PDF tool selected
gl: Non se selecionou unha ferramenta PDF

en: Font size must be at least 1.
gl: O tamaño da fonde debe ser coma mínimo 1.

en: PDF version
gl: Versión PDF

en: Text used in the link to the PDF version.
gl: Texto empregado na ligazón á versión PDF.

en: Page !n of !total
gl: Páxina !n de !total

en: Printer-friendly PDF
gl: PDF para a impresión

en: Adds the capability to export pages as PDF.
gl: Engade a capacidade de exportar páxinas como PDF.

en: Sender name
gl: Nome do remitente

en: Sender email
gl: Correo electrónico do remitente
