Printer, email and PDF versions (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ကျန်တဲ့စာမျက်နှာအားလုံးပြပါ

en: Show on only the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာပြပါ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Send email
my: အီးမေး(လ်) ပို့ပါ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ
