Printer, email and PDF versions (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Site information
am: ድረ ገጽ መረጃ

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
am: ቀጥተኛ የፋይል መድረሻ ወደ አገልጋዩ ከሌለህ፤ ይህን መስክ በመጠቀም አርማህን መስቀል ትችላለህ።
