Printer, email and PDF versions (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
km: បង្ហាញ​នៅ​​​​លើ​គ្រប់​ទំព័រ​ទាំងអស់ លើកលែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ ។

en: Show on only the listed pages.
km: បង្ហាញ​តែ​លើ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Content
km: មាតិកា

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Printer-friendly version
km: កំណែ​ទ្រង់ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​បោះពុម្ព

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Hourly threshold
km: កម្រិត​ពន្លឺ​ប្រចាំ​ម៉ោង

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
km: បង្ហាញ ប្រសិនបើ​កូដ​ PHP ដូច​ខាងក្រោម​ត្រឡប់ <code>TRUE</code> (សម្រាប់​តែ​អ្នក​ជំនាញ​របៀប PHP ប៉ុណ្ណោះ) ។

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ចូល​មួយ​ទំព័រ​ក្នុង​មួយ​បន្ទាត់ជា​ផ្លូវ​របស់ Drupal ។ តួអក្សរ '*' គឺ​ជា​តួអក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ឧទាហរណ៍ គឺ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​ប្លុក និង​តួអក្សរ​ជំនួស %blog សម្រាប់​ប្លុក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ទាំង​អស់ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ ។

en: Site information
km: ព័ត៌មាន​តំបន់​បណ្ដាញ

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
km: បើ​របៀប​ PHP ត្រូវបាន​ជ្រើស បញ្ចូល​កូដ​ PHP រវាង​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ PHP មិន​ត្រឹមត្រូវ​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​ខូច​តំបន់ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការ​ឯកសារ​ដោយ​ផ្ទាល់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ សូម​ប្រើ​វាល​នេះ ដើម្បី​ផ្ទុក​រូប​សញ្ញា​របស់​អ្នក​ឡើង ។
