Printer, email and PDF versions (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: Cancel
fa: لغو

en: Links
fa: واصلیها

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: واصلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Printer-friendly version
fa: نسخه مناسب چاپ

en: Active
fa: فعال

en: Block
fa: قالبک

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Your name
fa: نام شما

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Print
fa: چاپ

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
fa: اگر شما دسترسی مستقیم به فایل‌های روی خادم را ندارید، از این میدان برای بارگذاری آرم خود استفاده کنید.

en: No link
fa: بدون واصلی
