Printer, email and PDF versions (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Content
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Links
et: Lingid

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Display a PDF version of this page.
et: Näita sellest lehest PDF-versiooni.

en: Options
et: Valikud

en: Printer-friendly version
et: Prindi

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Recipients
et: Saajad

en: Hourly threshold
et: Tunnine lävi

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
et: Näita, kui järgnev PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (PHP režiim, ainult ekspertidele).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Display a printer-friendly version of this page.
et: Näita sellest lehest printerisõbralikku versiooni.

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: Print
et: Prindi

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Link class
et: Lingi klass

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
et: Lisab viite sisu- või administratiivlehe printerisõbraliku versioonile.

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: No link
et: Link puudub

en: Link options
et: Lingi valikud

en: Most printed
et: Enim prinditud

en: Show link
et: Kuva viidet

en: Show link in individual comments
et: Näita viidet iga kommentaari juures

en: Show Printer-friendly URLs list
et: Kuva printerisõbralike linkide nimekirja

en: PDF version
et: PDF-versioon

en: Most PDFd
et: Enim PDF faile alla laaditud

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Sender email
et: Saatja e-post

en: Keep the current theme CSS
et: Kasuta praeguse kujunduse CSS-i.

en: Printer, email and PDF versions
et: Printimise, e-posti ja PDFi genereerimise seaded

en: Send by email
et: Saada e-kirjaga

en: Send this page by email.
et: Saada see leht e-kirjaga.
