Printer, email and PDF versions (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
be: Паказваць на ўсіх старонках, акрамя пералічаных.

en: Show on only the listed pages.
be: Паказваць толькі на пералічаных старонках.

en: Content
be: Змесціва

en: Subject
be: Тэма

en: Send email
be: Адправіць email

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Links
be: Спасылкі

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Options
be: Налады

en: Printer-friendly version
be: Друкаваная версія

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Hourly threshold
be: Гадзінавы парог

en: Your name
be: Вашае імя

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Send to
be: Адрасаты

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
be: Паказаць, калі ўведзены PHP-код вяртае <strong>TRUE</strong> (PHP-рэжым, толькі для экспертаў).

en: Site information
be: Інфармацыя пра сайт

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.

en: Print
be: Друк

en: Your message
be: Вашае паведамленне

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
be: Калі ў Вас няма простага дасягу да файлавага сэрвэру, то скарыстайцеся з гэтага полю, каб запампаваць лягатып.

en: Published on %site_name
be: Апублікавана на %site_name

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
be: Некалькі адрасоў можна запісаць праз коску.

en: Page to be sent
be: Старонка

en: Someone
be: Нехта
