Printer, email and PDF versions (7.x-2.3) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan izan ezik erakutsi.

en: Show on only the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan bakarrik erakutsi.

en: Content
eu: Edukia

en: Subject
eu: Gaia

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Links
eu: Estekak

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Options
eu: Aukerak

en: Printer-friendly version
eu: Inprimatzeko egokitutako bertsioa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Your name
eu: Zure izena

en: email
eu: eposta

en: Your email
eu: Zure e-posta

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
eu: Erakutsi honako PHP kode honek <code>TRUE</code> erantzuten duenean (PHP eran, adituentzako bakarrik).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Idatzi orriaren Drupaleko helbide bat lerro bakoitzeko. '*' karakterea erabil dezakezu edozeren ordezko gisa. Esate baterako %blog blogen orrirako eta %blog-wildcard edozein blog pertsonalerako.

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eu: PHP era hautatuz gero, idatzi PHP kodea %php artean. Kontutan hartu PHP kodean okerrik izanez gero, Drupal gune osoa hondatuko duela.

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Print
eu: Inprimatu

en: Font family
eu: Letra familia

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Sender email
eu: Bidaltzailearen posta elektronikoa
