Printer, email and PDF versions (7.x-2.3) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
gu: યાદી માં સુચિત કરેલા સિવાય બધા પૃષ્ઠો પર દેખાડો

en: Show on only the listed pages.
gu: માત્ર સુચિત પૃષ્ઠો પર જ બતાવો.

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Subject
gu: વિષય

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Site information
gu: સાઈટ વિશે ની માહિતી

en: No link
gu: કડી નથી

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ

en: Sender email
gu: મોકલનાર્નું ઈ-મેઈલ
