Printer, email and PDF versions (7.x-2.3) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hr: Pokaži na svim osim na navedenim stranicama.

en: Show on only the listed pages.
hr: Pokaži samo na navedenim stranicama.

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Links
hr: Poveznice

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Options
hr: Opcije

en: Printer-friendly version
hr: Inačica za ispis

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Hourly threshold
hr: Vremenski prag

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hr: Prikaži ukoliko slijedeći PHP kod vrati <code>TRUE</code> (PHP-mode, samo za one koji znaju što rade).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Site information
hr: Informacije o lokaciji

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršenje lošeg PHP koda može srušiti vašu Drupal stranicu.

en: Print
hr: Ispis

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
hr: Ukoliko nemate izravan pristup poslužitelju, koristite ovo polje za otpremu loga.

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
hr: Dodaje poveznicu na stranicu za ispis za sadržaj i administrativne stranice.

en: No link
hr: Nema poveznice.
