Printer, email and PDF versions (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
jv: Tudhuhna saben kaca kejaba nang daftar halaman iki.

en: Show on only the listed pages.
jv: Tudhuhna kudu nang daftar kaca-kaca iki.

en: Content
jv: Konten

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Links
jv: Tautan

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Options
jv: Opsi

en: Printer-friendly version
jv: Versi cetakan suméh

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Recipients
jv: Penerima

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Site information
jv: Informasi situs

en: Print
jv: Céthak

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
jv: Yén Sampéyan ora nduwéni hubungan langsung marang server, gunaknā field iki kanggo ngunggah gambar logo.
