Printer, email and PDF versions (7.x-2.3) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
or: ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକୁ  ଛାଡି, ସମସ୍ତ ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର

en: Show on only the listed pages.
or: କେବଳ ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା
