Printer, email and PDF versions (7.x-2.3) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Links
ps: تړوني

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Your name
ps: ستاسو نوم

en: Site information
ps: پاڼې مالومات

en: Link options
ps: تړونی غوراوي
