Printer, email and PDF versions (7.x-2.5) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
kn: ಪಟ್ಟಿ ಮಾಡಿದ ಪುಟಗಳನ್ನು ಬಿಟ್ಟು ಉಳಿದ ಪುಟಗಳಲ್ಲಿ ತೋರಿಸು

en: Show on only the listed pages.
kn: keLakaMda puTagaLalli maatra torisu.

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Send email
kn: ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ಕಳುಹಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Your name
kn: ನಿಮ್ಮ ಹೆಸರು

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Site information
kn: ಸೖಟಿನ ಬಗ್ಗೆ ಮಾಹಿತಿ

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Text only
kn: ಪಠ್ಯ ಮಾತ್ರ

en: Font family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ
